karlsson (karlsson) wrote,
karlsson
karlsson

 • Music:

Уїк-енд на Боржаві (неофіційний незвіт без розбору польотів)

Бур прокинувся близько другої від того, що в нього чогось мерз ніс. Стінка намету, загрозливо прогнувшись під вагою снігу, впиралася Бурові в обличчя. Нам пощастило, бурів ніс — прекрасний індикатор, поклали б під ту стінку мене — я б і не подумав прокидатися. Тиждень нормально не спав, а тут неділя ж, йопта! ;-)

З того моменту вже ніхто толком не спав.

За наметом вила буря. Вітер намагався збити з ніг. Налобник зі свіжісінькими батарейками бадьоро добивав аж на цілих 20 сантиметрів перед собою і висвітлював білу лабуду, що миготіла перед обличчям й набивалися в очі та легені. За 20 сантиметрів було видно лише непевні контури. Я серйозно: ти бачиш, що ти (ніби) біля свого намету, але не впевнений, з якого саме боку.

Ну, от так і погуляли. Всі, хто ходив на минулорічну Боржаву, сподівалися, що й цього разу буде така сама халява. Халяви не дали. Махали лопатами, виколупуючи намети з під снігу. Чекаючи на покращення погоди, куняли увісьмох в 4-місному наметі (той ще тетріс!).

Втім, вдень все було вже добре. Повернулися повним складом, непошкоджені, скільки прийшло, стільки ж пішло. Все своє розкопали і забрали з собою. І «Оболонь» давно так не смакувала, як в той день у Воловці.

Щоб в день було добре, треба подбати про це заздалегідь — це і вітрозахисні стінки зі снігу, зроблені звечора, і спорядження взагалі. Ну і як завжди, гори горами, екіпіровка екіпіровкою, а люди — це головне.

Собі на замітку: завжди брати з собою GPS і карти. Марта радить гральні. Слушно.

Троха ломографії


(натискабельно)


Сніг, сонце, краса!

В перший день всі фоткали.

В другий якось забули.

Є контакт!

Snow engineering

Fine tuning

Цивілізацію облаштували за годину

— Мо', ще щось збудуємо? (Зробили бар та сортир)

…І ще троха на пікасі

Tags: горрри!, цікаві досвіди
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments